Bizim Ora Soğutma Sanayi ve Ticaret LTD. ŞTİ.

İşletmemiz 30 yılı aşkın süredir endüstriyel soğutma sektöründe faaliyet göstermektedir. Bursa şehrinde başladığımız faaliyetlerimize bugün itibariyle tüm Marmara, Ege, Akdeniz ve İç Anadolu bölgelerinde faaliyet göstermekteyiz. Faaliyetlerimiz endüstriyel soğutma sektöründe geniş bir alanı kapsamaktadır. Soğuk oda imalatı, soğutma depoları montajı, sanayi tipi buzdolabı ve klima tamiri yaptığımız işlerin başındadır.

Ne Yapıyoruz?

Bizim Ora Soğutma, endüstriyel tip soğutma cihazları denince akla gelen birçok ekipmanın imalatını, kurulumu ve montajını yapmaktadır. Firmamız ağırlıklı olarak soğuk hava depoları kurulumu ve motorlarının montajını yapmaktadır. Soğuk oda depoları birçok sektörde kullanılan büyük buzdolapları olarak adlandırılabilir. Normal buzdolabına sığmayacak ürünler 20-30 m2 büyüklüğünde hatta ihtiyaca göre daha büyük hacimlerde imal edilen soğuk hava depolarında saklanır.

Soğuk Oda

Soğuk hava depoları imalatı ve kurulumu firmamız tarafından yapılmaktadır. Farklı sıcaklıklara göre özel üretim soğuk oda motorları kullanmaktayız(-21, +4, +21 derece gibi)

tavuk soğuk oda
Soğuk Oda İmalatı

Bizim Ora Soğutma olarak firmamız her türlü sanayi kuruluşlarının ihtiyaçlarını karşılayacak soğuk hava depoları kurulumu ve soğutma işlemlerini sağlamaktadır. Panel montajları, soğutma sistemleri kurulumu, soğutma gazi dolumu gibi tüm işlemler Bizim Ora Soğutma‘nın uzman ekibi tarafından yapılmaktadır. Detaylı bilgi için ilgili sayfamızı ziyaret edebilirsiniz : [Soğuk Oda İmalatı]

Sanayi Tipi Buzdolabı

Farklı modellerde özel üretim dayanıklı ve uzun ömürlü sanayi tipi buzdolabı imalatı, montajı ve tamiri.

Sanayi tipi buzdolabı imalatı ve tamiri

Paslanmaz çelikten üretilen buzdolapları endüstride birçok alanda kullanılmaktadır. Bu alanların başında market, yemekhane, ve restoranlar gelmektedir. Bizim Ora Soğutma farklı ölçü ve modellerde müşterilerine sanayi tipi buzdolabı üretmektedir. Aynı zamanda endüstriyel buzdolaplarının tamirini de yapmaktadır.

Market dolabı, şarap dolabı, camlı vitrin dolapları ve kasap tipi dolaplar en çok imalatı yaptığımız buzdolabı çeşididir. Bu buzdolapları müşterilerimizin kullanım amacına göre farklı sıcaklık ayarı ve farklı ölçülerde üretilebilmektedir.

Klima Tamiri ve Bakımı

Duvar tipi, kule tipi ve tavana monte klimalarınızın bakımını ve tamirini yapmaktayız. Klima motoru arızaları firmamız tarafından çözülmektedir.

sanayi tipi klima tamiri
Her türlü klima tamir-bakım-servis işleri

Sanayi ve ev tipi klima tamiri firmamız tarafından itina ile yapılmaktadır. Yeni bir klima satın alındığı zaman yetkili servisler kurulum işlemini yapmaktadır. Ancak daha sonra arıza meydana geldiği zaman işin ehli bir ustaya ihtiyaç duyulmaktadır. Bizim Ora Soğutma bünyesinde çalışan ustalarımız klimalarınızın sorunlarına çözüm üretmek için çalışmaktadır. Ayrıca klima bakımı, gaz değişimi ve sökme takma işlemleri de firmamız tarafından yapılmaktadır.

Havalandırma

Restoran, yemekhane ve benzeri birçok alan için gerekli havalandırma tesisatları yapmaktayız.

sanayi tipi havalandırma işi bursa
Havalandırma tesisatı

Firmamız; yemek sanayilerin davlumbazları için havalandırma tesisatı yapmaktadır. Ayrıca restoran, kafe gibi alanlardaki hava temizleme, boru tesisatı işlerini de yapmaktadır.

Referanslarımız

Firmamız, soğutma ihtiyacı olan tüm işletme ve kamu kurumlarına hizmet vermektedir. Ülkemizin batısında bulunan hemen her şehrine yerinde hizmet vererek çözümler üretmekteyiz. Daha önce soğutma ve havalandırma hizmeti sunduğumuz bazı kurumlar verilmiştir. Referanslarımızdan daha fazlasını görmek için REFERANSLARIMIZ sayfasına bakabilirsiniz.

 • Grand Yazıcı Otelleri
 • İzmir Orduevi
 • Beceren Otel – Uludağ
 • Ağaoğlu Uludağ, Marmaris ve Bodrum Otelleri
 • Balıkçı Rıza – Gemlik
 • Eskişehir Çikolata Müzesi
 • Bilecik Jandarma Eğitim Tugayı
 • Minteks
 • Gara Gazan Turizm
 • Viaport İstanbul
 • Bop Turizm
 • Tüm Referanslarımız

Firmamız hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz : İLETİŞİM